Український стартап випустив iPhone-додаток, який створює шпалери із фото на Instagram

Для створення шпалер за допомогою цього додатка можна використати будь-яку Instagram-фотографію, яку вдається знайти за іменем користувача чи хештегом. На думку CEO CapableBits  Євгенія Плохого, авторські права таким чином не порушуються, оскільки приблизно рік тому, користувачі Instagram погодилися, що їхні світлини належать сервісу.

«Люди, які не хочуть, щоб їхні фотографії були в загальному доступі, використовують різні режими приватності, які ми, само собою, враховуємо та не даємо доступу до цих фотографій», - каже Плохий.

Окрім смартфонів iPhone, Wallgram можна використати на iPad та iPod touch. Додаток розрахований насамперед на західний ринок, оскільки в Україні користувачів  AppStore та Instagram поки що мало.

За словами  Євгенія Плохого, їхня компанія намагалася порахувати аудиторію  українського AppStore. З’ясувалося, що найпопулярніший безкоштовний додаток завантажують в середньому 600 разів за день. В той час як в Росії фіксують 40 000 завантажень. Щодо Instagram, то його українська аудиторія становить близько 50 000 користувачів.

Стартап CapableBits є автором браузера Vitrum для iPad. Крім цього, компанія випустила та популяризувала додаток для обміну фотографіями Image Transfer Plus, який посів перше місце в AppStore у 24 країнах. 

comments powered by Disqus