У Twitter цькують тезку Бретта Кавано, нового члена Верховного суду США

Судді на цю посаду призначаються пожиттєво, тому вони мають відповідати дуже високим професійним та моральним стандартам. Однак перед призначенням Бретта Кавано спалахнув скандал — його звинуватили в згвалтуванні та непристойній поведінці. Не зважаючи на протести під Капітолієм, кандидатура Бретта Кавано на посаду судді Верховного суду була затверджена.

Після цього американці почали висловлювати своє обурення в мережі. Як виявилося, у судді є тезка — 27-річний продавець консультант з Кентуккі. Його ім’я (Brett Kavanagh) відрізняється від імені судді (Brett Kavanaugh) лише на одну літеру. В Twitter-акаунті чоловіка почали з’являтися десятки постів від противників призначення нового судді. «Це жахливий час для того, аби вас звали Бретт Кавано», — іронічно написав він.

 Чоловік також розповів, що останні кілька тижнів були для нього «божевільними» через постійні сповіщення та нові пости в Twitter. Іноді в нього складалося враження, що смартфон вибухне.

В коментарях до його посту написали також повний тезка віце-президента США Майка Пенса, колишнього прес-секретаря Трампа Шона Спайсера і екс-радника Трампа Стіва Беннона. Усіх цих політиків часто критикують в соцмережах. «Ласкаво просимо до клубу», — пожартував тезка віце-президента Майк Пенс.

Раніше цього року користувачі Twitter почали засипати негативними коментарями різні ресторани під назвою Red Hen. Причиною для критики став заклад, який відмовився обслуговувати прес-секретарку Білого дому Сару Сандерс (Sarah Sanders). Цькувати в мережі почали навіть видавництво з такою назвою, хоча воно не мало жодного відношення до ресторанного бізнесу.

Схожа плутанина була й з піцерією Comet Ping Pong, яка опинилась в центрі фейкового скандалу, який потім став відомий як «піцагейт».

comments powered by Disqus