У російських соцмережах українські вибори згадали понад 8 млн разів

People IN

Користувачі російськомовного сегменту соціальних мереж згадали вибори в Україні більше 8 млн разів в період з 1 по 23 квітня. Дослідження провела російська компанія “Медіалогія”, що займається автоматичним моніторингом ЗМІ і соцмереж, повідомляє Zn.ua.

За даними компанії, Володимира Зеленського користувачі згадали 4,2 млн разів, а його опонента Петра Порошенка — 4,1 млн разів. Під час дослідження враховувалися повідомлення у Twitter, "Вконтакте", "Однокласники", Facebook, Instagram, YouTube, LiveJournal, форумах і блогах російськомовного сегменту.

"Згадуваність виборів: 8,3 млн. Основна активність — Facebook і Twitter (65%), пости і репости", — йдеться в повідомленні компанії.

У російськомовних ЗМІ згадали тему виборів 204,3 тисячі разів. Про Порошенка написали 141,4 тисяч разів, а про Зеленського — 133,7 тисяч разів.

Зазначимо, що ця ж компанія моніторила кількість згадок про передвиборні дебати кандидатів. Про них згадали в соцмережах майже 600 тисяч разів, а кількість згадок в день виборів перевищила 400 тисяч.

Нагадаємо “Детектор медіа” напередодні першого туру виборів проводив дослідження про кількість згадок кандидатів у новинах та телеефірах українських каналів. Найбільше згадок стосувалося Петра Порошенка та Юлії Тимошенко.

 

comments powered by Disqus