У роботі Facebook та Instagram стався наймасштабніший збій за всю історію — BBC

dapd

Це був найбільший зрив роботи цих сервісів за всю історію, пише BBC.

Головна сторінка Facebook була доступна користувачам, втім можливість залишати дописи була обмеженою. В Instagram не працювало оновлення стрічки та додавання світлин.

Офіційна причина збою роботи сервісів наразі невідома. Компанія повідомила у своєму Twitter, що працює над вирішенням проблеми, а проблеми в роботі сервісів не пов'язані з DDoS-атаками.В офіційному блозі соціальної мережі Facebook Newsroom відсутня інформація про несправності.

Телекомпанія NBC News повідомила з посиланням на анонімне внутрішнє джерело Facebook, що причина пов'язана з «перевантаженням» баз даних.

Востаннє компанія Facebook переживала подібні проблеми у 2008 році, коли у неї було 150 млн користувачів. Зараз їх близько 2,3 млрд.

BBC зазначає, що збої відбулися в той час, коли в США та інших країнах йдуть дебати серед політиків про необхідність розділити Facebook та інші подібні великі фірми на складові частини, оскільки вони монополізували технічний ринок Америки.

Нагадаємо, що одна з прихильниць такого розділу — кандидатка у президенти США Елізабет Уоррен (Elisabeth Warren) — звинуватила Facebook у цензуруванні дописів своїх користувачів після того, як сервіс тимчасово припинив показ її політичниї реклами.

comments powered by Disqus