У Дубаї поліція оштрафувала водія в Instagram

vancouverisawesome.com

Як пише Marketing Magazine, повідомлення про штраф правоохоронці залишили в коментарях до відеостріму. Штраф за порушення склав 800 дирхамів (близько $ 217).

В поліції розповіли, що повідомлення про чоловіка, який стрімить за кермом надійшли від інших водіїв. Правоохоронці перевірили інформацію й знайшли в Instagram відеотрансляцію та зареєстрували порушення правил дорожнього руху, цитує GulfNews офіційну заяву поліції.

Водій намагався виправдатися тим, що смартфон був закріплений на панелі приладів у авто й не відволікав його від керування машиною, однак поліція настояла на своєму.

«Багато нещасних випадків сталися саме тому, що водії відволікалися під час водіння. Це серйозне порушення правил дорожнього руху», - прокоментував представник поліції Саїф Мухайр Аль Мазруі (Saif Muhair Al Mazrouei).

 

Дубайська поліція залишила повідомлення про штраф одразу в відеотрансляції на Instagram.

MediaSapiens писав про розрахунки дослідників з університету Пердью, які спробували підрахувати збитки від аварій, спричинених Pokémon Go за перші 148 днів у США. За їх даними, збитки, які виникли через водіїв, які грали в Pokémon Go за кермом й потрапили в аварію, становлять від $ 5,2 млн. до $ 25,5 млн.

comments powered by Disqus