Twitter закрив 220 російських акаунтів через зв'язок з виборами в США

Twitter закрив 220 російських акаунтів через зв'язок з виборами в США

13:17,
29 Вересня 2017
2898

Twitter закрив 220 російських акаунтів через зв'язок з виборами в США

13:17,
29 Вересня 2017
2898
Twitter закрив 220 російських акаунтів через зв'язок з виборами в США
Twitter закрив 220 російських акаунтів через зв'язок з виборами в США
Автори:
Мережа мікроблогів Twitter виявила більше 200 підозрілих російських акаунтів.

Ці профілі купували рекламу, таргетовану на американських користувачів, пише New York Post. Компанія Twitter розкрила цю інформацію після того, як дала свідчення на закритих слуханнях в спецкомітеті Сенату США з розвідки.

З 220 виявлених акаунтів 22 діяли одночасно і в соцмережі Facebook. Акаунти належали російським користувачам, які розміщували тисячі рекламних повідомлень політичного характеру. Всі ці облікові записи були закриті.

Також у Twitter розповіли, що Russia Today витратила в 2016 році $274 100 на просування своїх дописів у сервісі. RT належить кілька профілів - @RT_com, @RT_America та @ActualidadRT. Раніше американські спецслужби оприлюднили звіт щодо впливу російської пропаганди у виборах США, згідно з яким RT (Russia Today) є каналом поширення російської пропаганди.

За даними каналу CNBC, Twitter продав акаунтам, пов'язаним з Росією, понад 270 тисяч рекламних оголошень під час виборів у 2016 році.

Американський сенатор та віце-голова комісії Сенату США з розвідки Марк Уорнер (Mark Warner) жорстко розкритикував Twitter та керівництво сервісу. На його думку, в компанії не усвідомлюють всю серйозність питання та не підготувалися належним чином до виступу перед спецкомітетом. У відповідь Twitter через свій офіційний блог пообіцяла зробити політичну рекламу більш прозорою для користувачів і переглянути механізми перевірки таких кампаній.

Як писав MediaSapiens, соціальна мережа Facebook виявила низку платних політичних рекламних оголошень, які ймовірно поширювалися з Росії. Реклама публікувалася в період з червня 2015 року по травень 2017 року. Загалом було опубліковано близько 3000 постів, а вартість платного просування цієї кампанії в Facebook склала 100 тисяч доларів. При цьому усі пости робилися через 470 несправжніх сторінок і акаунтів, які порушують правила соцмережі. За даними Facebook, усі сторінки керувалися з одного центру на території Росії.

У липні американські конгресмени попросили Facebook дати свідчення про втручання Росії у вибори.

Окрім того, колишні модератори Facebook розповіли, що їх зовсім не готували до виявлення чи боротьби з російською пропагандою в соцмережі. А система премодерації платних оголошень не пристосована до пошуку в них пропагандистського контенту.

Також до Конгресу США для надання свідчень в рамках розслідування про втручання Росії в американські вибори 2016 року запросили керівників компаній Alphabet (Google).  

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
New York Post
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду