Twitter заблокувала акаунт, що опублікував вірусне відео конфлікту школярів та корінного американця

nytimes.com

Як пише CNN Business, відео набрало 2,5 млн переглядів та 14,400 ретвітів перед тим, як соціальна мережа його заблокувала. На відео школярі з символікою «Зробімо Америку великою знову» (make America great again) сміються з корінного американця, поки той співає традиційну пісню.

«Ці лузери у кепках «Зробімо Америку великою знову» радісно займають корінного американця, що протестує на марші індіанців», — підписав відео акаунт @2020fight.

Джерело зображення: NYT

В описі акаунту мовилось, що він належить Талії — вчительці та адвокату з Каліфорнії. Видання проаналізувало акаунт та виявило, що він постив 130 твітів на день і мав 40 тис. фоловерів.

CNN Business зазначає, що головна фотографія облікового запису належить зірці з Бразилії На Кардосо (Nah Cardoso), яка повідомла, що не має ніякого стосунку до зазначеного акаунту.

«Навмисні спроби маніпулювати публічною дискусією в Twitter за допомогою фекових акаунтів є порушенням правил Twitter», — сказав прес-секретар соціальної мережі.

New York Times пише, що перед подіями, які показує вірусне відео, школярам вигукували образи протестувальники афроамериканці з руху Hebrew Israelites.

Комітет розвідки Конгресу США (The House Intelligence Committee ) попросив у вівторок інформацію у Twitter про те, як відео так швидко здобуло популярність. Відомство також очікує на детальні пояснення про підозрілий обліковий запис.

Раніше «Детектор медіа» писав, що Facebook зупинив у двох соціальних мережах російську інформаційну кампанію проти України. Компанія вона видалила 107 сторінок, груп та акаунтів з Facebook та 41 акаунт в Instagram. Мережа керувалась з Росії, але менеджери видавали себе за українців.

Також повідомлялося, що аудиторія Twitter зменшилась на 9 мільйонів через боротьбу з ботами.

comments powered by Disqus