Twitter тестує вдвічі довшу довжину постів

if.ua

Про це вона повідомила в своєму блозі.

Визначальною рисою соцмережі Twitter з моменту заснування в 2006 році стала обмежена кількість символів публікації – 140. Проте днями компанія надала можливість обмеженій кількості користувачів з різних країн світу писати повідомлення довжиною до 280 символів. 

«Ми хочемо, щоб кожна людина на планеті могла легко висловлювати свої думки в Twitter, тому вводимо щось нове: ми спробуємо збільшити ліміт до 280 символів», – йдеться в повідомленні компанії.

У Twitter розповіли, що хочуть зняти обмеження в 140 символів, щоб люди частіше твітили. Адже згідно внутрішнього дослідження Twitter, саме кількість символів часто стає бар'єром для людей, які пишуть англійською, французькою, іспанською, португальською та іншими мовами. Близько 9% англомовних твітів регулярно досягають ліміту символів.

Це оновлення однак не розповсюджуватиметься на японську, китайську та корейську мови, адже користувачі з цих країн через лінгвістичні особливості мов рідко досягають ліміту в 140 символів.

Більшість твітів англійською мовою мають щонайменше 34 символи, тоді як корейською – лише 15.

Надаємо, нещодавно стало відомо, що компанія тестує додаток для країн з обмеженим доступом до інтернету Twitter Lite. Він буде використовувати менше даних і завантажуватиметься швидше, ніж його звичайна версія, хоча матиме всі базові функції.

comments powered by Disqus