Twitter робить більш веселим власний акаунт у соціальній мережі

Скриншот

Як пише The Verge, Twitter за останні декілька тижнів змінив підхід до того, як він взаємодіє з користувачами. Офіційний акаунт, який раніше публікував відео, як дописувати і робити перепости на платформі, тепер почав спілкуватися з підписниками у менш формальному тоні. Приміром, нещодавно він просив написати користувачів, яке значення у їхніх нікнеймів.

 

Ще @Twitter написав просто актикль «The». На що перша відповідь користувача була: «Початок кінця вже близько. Ой». Інші бренди взаємодіяли з користувачами у подібний грайливий спосіб роками та навіть розробили спеціальні настанови, як це робити. Утім сама соціальні мережа таке раніше не робила.

Акаунт @Twitter ведеться маркетинговим відділом компанії, який очолює Леслі Берланд (Leslie Berland). Вона приєдналася до Twitter два роки тому та планує змінити «голос організації» у соціальній мережі.

«Ми слухаємо та вивчаємо тон, яким спілкується компанія. Мета — повеселитися, залучити усіх до розмови, активізувати найкраще у Twitter. Це робить світ трішки затишнішим», — каже Берланд.

Можливо, таким чином платформа також намагається підштовхнути дописувати сюди самих працівників Twitter, адже вони постять украй мало.

Крім того, це співзвучно зі словами керівника соціальної мережі Джека Дорсея (Jack Dorsey), який нещодавно казав, що вони досліджують методи зробити атмосферу у Twitter більш здоровою (тобто менш образливою).

Раніше MediaSapiens писав, що Twitter оголосив про оновлення стрічки з публікаціями користувачів. Платформа дасть можливість користувачам обирати порядок постів.

comments powered by Disqus