Twitter почав блокувати болгарських користувачів, переплутавши їх з російськими тролями

Kopitiam

Мережа приховуватиме з пошуку та з переписок твіти, які система мережі розпізнає як образливі, пише The Verge. Однак спроба приборкати тролів вилилась в масове блокування користувачів з Болгарії. Як припускає видання, причиною для цього стало те, що в цій країні використовують кирилицю, як і в Росії. Люди також скаржаться на фільтрування їх повідомлень та постів. Як іронічно звернув увагу один з користувачів Twitter, окрім Росії кирилиця використовується й у 15 інших країнах.

Twitter надсилає таким користувачам сповіщення про те, що їх акаунти ідентифікувала система через «автоматизовану поведінку». Аби повернути доступ до профілю Twitter потрібно пройти «капчу» та додати свій номер телефону до акаунта.

У компанії Twitter повідомили, що вже знають про проблему та шукають способи її вирішення. Водночас сервіс має намір продовжити вживати усі необхідні заходи для того, аби запобігти поширенню спаму та бот-мереж у Twitter.

Нагадаєм, у лютому цього року сервіс Twitter вже оголошував війну ботам. Тоді мережа заборонила автоматизацію для публікації або розповсюдження спаму. Нагадаємо, в минулому році соцмережа Twitter закрила 220 акаунтів прокремлівського «Агентства інтернет-досліджень», більш відомого як «фабрика тролів», через те, що їх публікації могли вплинути на перебіг виборів президента США 2016 року.

comments powered by Disqus