Twitter на тиждень заблокував акаунт конспіролога Алекса Джонса

Engadger / Reuters

Як пояснює Engadget, Facebook, YouTube, Spotify, Apple Podcasts та Vimeo заблокували  InfoWars через поширення неправдивих та маніпулятивних новин. Після чого користувачі почали тиснути на Twitter, оскільки сервіс не поспішав блокувати Джонса та його проект. Остання платформа, на якій InfoWars продовжує актично дописувати, це Tumblr.

За даними The New York Times, профіль Джонса заблокували через допис, який містив підбурювання до насильства. Він не зможе робити нові дописи або репостити інших. Як звертає увагу газета, в Twitter не уточнили після скількох порушень сервіс заблокує його профіль назавжди.

Google, Facebook та Apple нещодавно видалили додаток InfoWars зі своїх магазинів. Тиждень тому програма від InfoWars була першим номером у топі магазину додатків Google Play в Америці. Серед сервісів новин вона стала третім номером у магазині від Apple.

InfoWars відомий поширенням неперевірених та фейкових новин і теорій змови. В цьому році на нього навіть подали до суду. В 2012 році внаслідок стрілянини в школі «Сенді-Хук» загинули 27 осіб. Водночас Джонсон заперечував стрілянину, назвав її фейком та змовою з метою посилити контроль над зброєю. Батьки двох дітей, які загинули в «Сенді-Хук», подали на нього до суду.

comments powered by Disqus