Telegram завоював неабияку популярність у Латинській Америці — The Bell

DW

The Bell з'ясував, як завдяки проблемам конкурентів месенджер Павла Дурова зміг підкорити країн Латинської Америки.

За даними сервісу App Annie, що відстежує рейтинг завантажень мобільних додатків, в Бразилії до збою Facebook, Instagram і WhatsApp Telegram був приблизно на 300-380-х місцях в магазині Google Play. 14 березня він піднявся на перше місце і протримався там п'ять днів. У бразильському App Store Telegram утримував перший рядок три дні — він злетів туди зі 110-190-х рядків.

Приблизно такий же стрибок — відразу на 200 рядків — Telegram зробив і в Панамі.

Парагуайці своїми завантаженнями додатку Telegram вивели месенджер на п'яте місце в своєму Google Play.

У магазинах додатків майже всіх країн Латинської Америки, включаючи Мексику, Telegram піднявся на кілька десятків рядків. Навіть в умовах блокування месенджер став альтернативою WhatsApp і Facebook Messenger завдяки своєму безперебійному функціонуванню.

Незалежно від того, скільки бразильців (120 млн користувачів інтернету) продовжить користуватися Telegram, тепер багато хто з них не тільки знають про альтернативу, але і завантажили її на свій телефон як «другий» месенджер.

Сам Telegram нечасто ділиться даними про кількість користувачів. Останній раз месенджер повідомив, що його місячна аудиторія (MAU) досягла 200 млн користувачів в березні 2018 року. За планом, описаного в whitepaper для інвесторів, у 2019 році MAU месенджера повинна була досягти 300 млн користувачів. Це в п'ять разів менше, ніж у нині WhatsApp, і в чотири рази менше, ніж у Facebook Messenger.

Нагадаємо, у Росії почали блокувати проксі-сервери, за допомогою яких користувачі обходять заборону на Telegram.


comments powered by Disqus