«Спільнобачення» запускає новий формат – «СпільноДія»

Як зазначено в новині, в рамках цього формату команда «Спільнобачення» «просуватиме прогресивні ініціативи та позитивний досвід у обстоюванні прав громадян, створенні нових форматів кристалізації громадянського суспільства, активної участі медіа у тих процесах – не лише як спостерігача і висвітлювача тих подій, а й у якості радника, посередника, започаткувальника позитивного досвіду з метою його розмноження». Одним із напрямків «СпільноДії» також є допомога у створенні органів самоорганізації населення та закріплення їхніх позицій.

За допомогою до «СпільноДії» вже звернулося нещодавно створене ОСББ «Брест-Литовське» (с.Чайки, Києво-Святошинський район).

Нагадаємо, про «СпільноДію» як запланований формат повідомлялося ще на початку створення проекту.

«ЗМІ зараз говорять, кричать, показують викривальні сюжети – і всі мовчать. Тому не достатньо просто зробити телебачення з проблемною картинкою, потрібно ще активувати суспільство. Тому спільнодія – це спроба залучення громадських активістів та громадських організацій до спільного вирішення питань», – казала в липні 2013 одна з учасників проекту Богдана Бабич.

Джерело: Спільнобачення

comments powered by Disqus