Сотні користувачів Instagram скаржаться на злами їх акаунтів

journalnewsmedia

Скарги на злами акаунтів з’явилися в Twitter та Reddit. У багатьох випадках ситуація дуже схожа: користувачі намагалися відкрити додаток Instagram й бачили, що він автоматично вилогінив їх з акаунтів. При спробі зайти у свій профіль користувачі бачили, що аватарки в профілях були змінені, так само як і контактні дані та описи в профілях.

Хакери змінювали й адресу електронної пошти, яка прив'язана до аккаунту, на адресу з доменом .ru. У деяких користувачів хакери відключали й двофакторну аутентифікацію. Тим не менш, не в усіх зламаних акаунтах виконувалися такі дії, тому складно сказати, чи це була ціленаправлена кампанія зі зламу акаунтів.

 

Скріншот зі зламаного акаунта

Mashable з посиланням на дані аналітичної платформи Talkwalker пише про 5 тисяч твітів з 899 облікових записів, які згадують про злами в Instagram за останні сім днів. Багато з них почали писати в офіційному профілі Instagram з проханнями про допомогу. Втім, у самій компанії кажуть, що не бачать піку зламів профілів серед своїх користувачів, число яких становить більше 1 мільярда.

«Ми наполегливо працюємо над тим, щоб забезпечити безпеку для спільноти Instagram. Коли нам стає відомо про зламаний обліковий запис, ми обмежуємо доступ до нього й починаємо процедуру відновлення доступу до нього для реального власника профілю», — прокоментували в компанії.  


Раніше компанії KPMG та Harvey Nash, що спеціалізуються на кібербезпеці, дійшли до висновку про те, що лише 20% компаній у 84 країнах Європи, Азії та США достатньо підготовлені для продії кібератакам. 

comments powered by Disqus