Рекламна кампанія, вартістю мільйон доларів на день, або як Facebook намагається відновити свій імідж

Techweez

Як пише MediaPost з посиланням на дані Kantar Media, компанія намагається відвоювати довіру своїх користувачів після скандалу з витоком персональних даних та поширенням фейкових новин на її платформі. Зокрема Facebook просуває свій ролик про те, що соцмережа повернеться до своїх початкових засад та цінностей.

 

Червоним позначено витрати Facebook на рекламу в США на телебаченні за 2017 рік, синім - за 2018 у розбивці по тижняхГрафік відображає витрати з січня по першу половину червня.

За даними агентства, у березні Facebook зробила паузу в рекламній камапнії на телебаченні, але наприкінці квітня різко наростила її бюджет, вклавши одразу 7,1 мільйона доларів. З того часу вона коштує Facebook в середньому 1 мільйон доларів на день.

Для порівняння, за перший квартал 2018 року Facebook заробила на рекламі на своїй платформі 11,8 мільярда доларів.

Цікаво, що початок кампанії на телебаченні співпав і з кампанією в газетах. Тоді Facebook викупила розвороти в The New York Times, The Washington Post та The Wall Street Journal, аби вибачитися за витік даних Cambridge Analytica. Тоді ж агентство Kantar Media зафіксувало сплеск згадок про Facebook в Twitter, але здебільшого користувачі іронізували, що соцмережа вибачається перед людьми за допомогою газет - тих медіа, які вона фактично виживає з ринку.

Нагадаємо, раніше опитування Reuters/Ipsos показало, що більшість американців користуються Facebook так само, як і до викриття витоку Cambridge Analytica.

comments powered by Disqus