PR-експерт Філ Батлер спробував дослідити, хто перемагає у твіттер-війні за Україну

everything-pr.com

У своїй статті за 13 травня Філ Батлер наводить результати власного моніторингу згадок про Україну за допомогою інструменту Brandwatch. Експерт проаналізував 77 тисяч повідомлень з хештегом #Ukraine, що були опубліковані впродовж тижня (з 6 по 13 травня).

Окрім кількості негативних та позитивних згадок, редактор Everything PR наводить дані про найбільш переконливих користувачів (тобто тих, про яких в повідомленнях про Україну згадували найчастіше). Найбільш популярним у цьому контексті користувачем Twitter у рамках згаданого періоду виявився стрінгер російського державного телеканалу RT Грехем Філіпс (Graham W. Phillips). У популяризації російської сторони журналістові допомагала також його колега Пола Слаєр (Paula Slier), голова Близькосхідного бюро RT.

Автор статті припускає, що серед проукраїнських користувачів з представниками RT міг би позмагатися журналіст Kyiv Post Крістофер Міллер (Christopher Miller), повідомлення якого ретвітить Mashable. Однак незважаючи на це його соціальна вага залишається значно нижчою.

За словами Філа Батлера, до описаного у цій статті тижня, новинні повідомлення BBC, Sky News, the Wall Street Journal, та особливо Euromaidan PR (@euromaidanpr) змагалися за кількістю згадок із проросійськими користувачами. Однак ситуація змінилася після подій в Одесі 2 травня, пише автор.

comments powered by Disqus