Популярні тревел-блогери загинули на водоспаді, рятуючи подругу

Instagram

Як пише Tubefilter, Рікер та Олексій почали викладати відео про свої подорожі на YouTube-каналі High On Life сім років тому. Зараз у цього каналу півмільйона підписників. Крім того, у них були популярні акаунти в Instagram: Олексій мав більше мільйона послідовників, Рікер — 70 тисяч.

 

Just a medium send. Didn’t have it in me for the 28 meter bridge ????‍♂️ ???? @mindy

Допис, поширений Alexey - Wanderlust (@wanderlust) 14 Січ 2018 р. о 8:24 PST

Повідомлення про їхню смерть надійшло 3-го липня. Молодики (їм було від 20 до 30 років) впали з водоспаду. Разом з ними також загинула дівчина Олексія Меган Скрепер (Megan Scraper).

Згідно з даними видання The Vancouver Courier, блогери намагались врятувати пані Скрепер, яка послизнулася та впала у річку, коли вони гуляли на вершині водоспаду. Четвертий товариш, який став свідком інциденту, спустився з гори, щоб покликати на допомогу.

Саша Бенкс (Sascha Banks), капрал канадської федеральної поліцейської служби, повідомляє, що молоді люди плавали у басейні на вершині водоспаду, а потім вирішили «трохи походити по виступу». Вони впали майже з 30 метрів.

Shannon Falls — третій серед найвищих водоспадів у Британській Колумбії.  Поліції потрібно було викликати пошуково-рятувальну команду та вертолітні підрозділи, щоб знайти тіла. Правоохоронці зазначають, що це "надзвичайно складна" та "дуже небезпечна" місцевість, яка до того ж має сильний потік води.  

Останнє відео на каналі High On Life завантажили друзі блогерів. «Це були троє найтепліших, найбільш приємних і натхненних людей, які ви могли б зустріти. Світ втратив багато світла від того, що їх не стало. Вони жили кожен день на повну та з позитивом, завзяттям, беручи від життя все, що можна. Вони розділяли і навчали цих цінностей мільйони людей по всьому світу», — кажуть вони у посланні.

Нагадаємо, раніше MediaSapiens писав, як Instagram-блогер за півтора роки отримав 200 безкоштовних ночей в готелях.

comments powered by Disqus