Фінансування забезпечене: твіт Ілона Маска став мемом

fm.cnbc.com

Зараз Ілон Маск володіє 20 % акцій Tesla. Проте, як пише Bloomberg, йому це не подобається, оскільки інші акціонери постійно тиснуть на нього і вимагають щоквартального успіху.

Ще у 2015 році винахідник казав у інтерв’ю Bloomberg News, що йому значно більше до вподоби керувати іншою компанією Space Exploration Technologies Corp., яка ним утримується. Маск жалівся на мінуси від того, що зробив Tesla публічною у 2010 році.

«Зараз багато шуму оточує публічну компанію, і люди постійно коментують ціну та вартість акцій, — сказав винахідник. — Бути публічним, безумовно, збільшує витрати на управління для будь-якого підприємства».

7 серпня Ілон Маск написав у Твіттері: «Думаю над тим, щоб зробити Tesla приватною із ціною $420 за акцію. Фінансування забезпечене».

Через цю заяву ціна акцій Tesla зросла на 13 %.

Аналітики сумніваються, що у Ілона є такі гроші. Із такою ціною акцій Tesla вартуватиме $82 млрд. Щоб зробити компанію приватною, Маску доведеться здійснити найбільший викуп в історії.

Твіттер-спільнота веселиться зі слів керівника компанії. Про це пише Mashable. У соціальній мережі з’явилося багато твітів зі словами «Фінансування забезпечене».

«Думаю над тим, щоб з’їсти сендвіч у 12:15. Фінансування забезпечене», — пише Джим Просер.

«Думаю повечеряти з дружиною сьогодні. Фінансування забезпечене», — жартує Метью Аргенсінгер.

«Думаю зробити приватним Біткоін за $42 тис. кожен. Фінансування забезпечене», — відписує користувач з ніком Retired Cobain.

І так далі.

 

Раніше MediaSapiens робив огляд життя Ілона Маска у Твіттері.

comments powered by Disqus