Кожен п’ятий дорослий американець читає твіти Трампа — дослідження

cdn.cnn.com

Про це йдеться на сайті Pew Research Center. Аналітики хотіли визначити, скільки американців справді стежать за президентом Дональдом Трампом, оскільки у цій соціальній мережі багато ботів та іноземних користувачів.

Виявилося, на твітер пана Трампа підписався майже кожен п’ятий дорослий американець — 19 %. Хоча за попереднім президентом США Бараком Обамою стежили більше — 26 % дорослих, а за Біллом Клінтоном — лише 6 %.

Дослідження базується на репрезентативній вибірці з 2388 дорослих громадян США, які використовують Twitter і надали дозвіл Pew Research Center на перегляд своїх особистих облікових записів, включаючи користувачів, за якими вони стежать. У дослідження були включені вподобання користувачів у Твіттері з грудня 2018 року по липень 2019 року.

Серед фоловерів пана Трампа у цій соціальній мережі більше прихильників Республіканської партії — 31 %. Прихильників Демократів лише 13 %.

Нагадаємо, Дональд Трамп поширив у Твіттері фейкову цитату Рональда Рейгана.

Раніше «Детектор медіа» писав, що російські тролі підроблювали твіти політиків і лякали замахом на британського політика Бориса Джонсона.

comments powered by Disqus