Королева Єлизавета II вперше опублікувала фото в Instagram

24tv.ua

Монархиня виклала у архівного листа з Музею науки, що у Лондоні, на сторінку theroyalfamily.

Лист адресовано прапрадіду Єлизавети II, а надіслав його винахідник першої аналітичної обчислювальної машини математик Чарльз Беббідж (Charles Babbage).

«Сьогодні, відвідуючи Музей науки, я віднайшла лист з Королівських архівів, надісланий 1843 року моєму прапрадіду принцу Альберту. Чарльз Беббідж, знаний як піонер комп’ютерної справи, розробив «Різницеву машину», прототип якої мав змогу побачити принц Альберт у липні 1843 року. В листі Беббідж повідомив королеву Вікторію та принца Альберта про свій винахід «Аналітична машина», за яким створювала перші комп’ютерні програми Ада Лавлейс, дочка лорда Байрона. Сьогодні мені випала приємність дізнатися про дитячу ініціативу комп’ютерного програмування, і мені здається доречним, що я публікую цей допис у Instagram із Музею науки, який протягом довгого часу відстоює технології, інновації та надихає наступні покоління винахідників», – написала королева.


Пост було опубліковано з iPad, під ним знаходиться короткий підпис: «Elizabeth R.» У коментарях до публікації адміністрація музею вже встигла подякувати королеві Єлизаветі за те, що її перший допис присвячено саме науковим доробкам музею.

Нагадаємо, у майбутньому Велика Британія планує посилити державне регулювання соціальних мереж.


comments powered by Disqus