Королева Єлизавета II шукає smm-спеціаліста на зарплатню від 30 тис. фунтів

CNN

Для королеви Єлизавети II шукають smm-спеціаліста. Відповідне повідомлення з’явилося у списку вакансій сайту Букінгемського палацу. У об’яві пишуть, що кандидат повинен мати попередній успішний досвід контент-менеджменту сайтів і діджитал-комунікацій, повинен мати хороші навички написання текстів та фотографії. Навички відеопродакшену будуть перевагою.

«Неважливо, чи пишете ви про державний візит, церемонію нагородження або королівські заручини — ви маєте впевнитися, що викликали інтерес і захопили широку аудиторію», — зазначають у описі вакансії.

У Бікінгемському палаці вірішили встановити приблизну зарплату такого спеціаліста на рівні 30 тисяч фунтів стерлінгів. Зарплата може зростати залежно від того, який досвід має кандидат, повідомляє CNN.

Річна зарплата на цій посаді складатиме приблизно £30 тисяч, але може збільшуватися, залежно від досвіду кандидата. Smm-фахівець, який працюватиме у Букінгемському палаці, також отримає 33 дні оплачуваної відпустки, безкоштовні обіди, доступ до спортивних тренувань і всебічного професійного розвитку.

Зазначається, що вакансію очікують закрити 26 травня, якщо знайдеться бажаний кандидат.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що Королева Єлизавета II вперше опублікувала фото у Instagram.

comments powered by Disqus