Instagram-яйце тріснуло і набрало 7 млн лайків за два дні. Хто стоїть за акаунтом?

indiatoday.in

В Instagram-акаунті яйця, світлина якого побила світовий рекорд за кількістю вподобань (50 млн), 19 січня з’явилось нове фото яйця з тріщиною. Воно вже набрало 7 млн лайків.

 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений EGG GANG ???? (@world_record_egg)18 Січ 2019 р. о 1:54 PST

Фотографія яйця випередила за кількістю вподобань попередню рекордсменку — американську модель Кайлі Дженнер (Kylie Jenner). У її світлини з новонародженою дитиною наразі 18,6 мн вподобайок. Зірка зняла нове відео, де розбиває яйце на дорозі.

 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram

stormi webster ????????

Допис, поширений Kylie (@kyliejenner) 6 Лют 2018 р. о 1:14 PST

 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram

Take that little egg

Допис, поширений Kylie (@kyliejenner) 13 Січ 2019 р. о 6:04 PST

Хто саме створив акаунт, поки що залишається невідомим. Утім, як повідомляє Daily Mail, стати популярним Instagram-яйцю допоміг 19-річний маркетолог Ішан Гоель з Массачусетса.

Пан Гоель каже, що став «бензином», який допоміг посту з яйцем досягти рекорду.

«Я не буду розкривати всі секрети, але можу сказати, що працював над тим, аби швидко привернути увагу ЗМІ до сторінки Reddit. Також я попросив усіх знаменитостей і впливових у моїй мережі людей підтримати цю публікацію», — сказав він.

Ішан Гоель вважає, що публікація стала вірусною, тому що на ній немає облич знаменитостей, а просто яйце. Крім того, пост був комічним. На його думку, для того, щоб пост став популярним потрібна комбінація часу, місця та впливу.

«Ніколи немає якоїсь конкретної причини, щоб пост став популярним, але коли він досягає мети, це вже починає дещо важити», — каже пан Гоель.

13 січня та ж фотографія яйця з’явилася у Twitter. Заклик аналогічний: «Давайте поб’ємо рекорд користувача @yousuck2020 у 5 млн ретвітів». Поки що світлина має лише 2,9 тис. поширень.

Раніше «Детектор медіа» писав про те, як професор Університету Міссурі задав студентам зробити вірусний пост. Вони опублікували фейк і справились.

 

comments powered by Disqus