Instagram запускає новий месенджер Threads для «близьких друзів»

Tjournal

Наприкінці серпня «Детектор Медіа» писав, що Instagram тестує новий месенджер під назвою Threads. Він призначений для спілкування зі списком «близьких друзів» у соцмережі.

Месенджер вже доступний для користувачів починаючи з 3 жовтня. Про це прес-служба компанії Instagram повідомила виданню Tjournal.

У месенджері можна налаштувати список «близьких друзів», надсилати їм текстові повідомленні, фото та відео. Також можна налаштувати автоматичні статуси, які показують друзям, що робить користувач.

У Threads є три основні режими, пише Tjournal. Перший — режим камери. Він відкривається за замовчуванням. У ньому можна зняти фото чи відео без фільтрів, а потім відправити друзям. На сторінці з камерою можна зберегти посилання на профілі друзів, з яким користувач ділиться фото найчастіше. Це дозволить відправляти знімки швидше.

Другий розділ Threads — вхідні повідомлення від «кращих друзів». Команда проекту пояснює, що розділ буде невеликим:  кожен користувач соцмережі «призначає» «кращими друзями» від одного до двох десятків людей. Тут можна відкрити груповий чат.

Третій розділ — екран статусів. Тут можна вибрати смайлик і одну з готових фраз для статусу, або написати його самостійно. Потім користувач може встановити, як довго буде відображатися його статус — від однієї до чотирьох годин. Також користувач може дозволити Threads включити «автоматичний статус», який буде оновлюватися протягом дня і буде залежати від місця знаходження користувача. Додаток буде запам'ятовувати місце роботи або дім користувача і виставляти відповідний статус.

При цьому у Instagram обіцяють не зберігати точні координати користувачів. У прес-службі також повідомили, що додаток відтепер доступний для завантаження на на iOS та Android.

Нагадаємо, раніше ми писали, що Інстаграм почне платити за допомогу у захисті даних користувачів.

comments powered by Disqus