Instagram дозволить користувачам завантажити копію усіх їхніх даних

TechCrunch

Про це представники Instagram розповілм виданню TechCrunch. Перш за все, таким чином власники профілів у Instagram зможуть побачити, скільки даних мережа збирає про них. По-друге, таким чином мереж зможе привести свою діяльність у відповідність до європейського «Положення про захист даних» (General Data Protection Regulation, GDPR), яке набуде чинності 25 травня цього року.

До копії даних, яку користувачі зможуть отримати в Instagram, увійдуть усі їхні фото, відео та повідомлення. Точну дату запуску цього інстремнта в компанії поки не називають. TechCrunch відзначає, що це значні зміни в політиці мережі, адже до цього Instagram не розкривала нічого про те, якою інформацією про користувачів вона володіє. Такий поворот видання пов’язує зі слуханнями в Конгресі щодо витоку даних соцмережі Facebook. Як відомо, Instagram була викуплена Facebook в 2012 році. Для порівняння, у Facebook є окрема функція, за допомогою якої можна завантажити архів з усіма своїми даними. Так, за допомогою неї користувачі дізналися, що соцмережа збирала дані про дзвінки та SMS з Android-пристроїв.

Днями Facebook оголосила про запуск нової програми Data Abuse Bounty Program В рамках цієї програми Facebook винагороджуватиме тих людей, які змогли виявити випадки зловживання даними користувачів. Виплати за такі вразливості складатимуть від $ 500 до $ 40 тисяч, зважаючи на те, наскільки масштабне зловживання виявив учасник програми.

comments powered by Disqus