Instagram досягла 1 млрд аудиторії та запустила новий сервіс IGTV

techcrunch.com

Про це повідомляє The Verge, посилаючись на інформацію з внутрішньої події компанії.«Це щось неймовірне, ми з Майком [Крігером] ніколи не думали, що це станеться», — сказав генеральний директор Instagram Кевін Сістром (Kevin Systrom).

Поки невідомо, що саме спровокувало такий ріст аудиторії соціальної мережі. Попередній стрибок кількості користувачів пов’язували із запуском Stories – альтернативної стрічки новин, історії якої зникають через 24 години.

За минулий рік Instagram також розширила функціонал, дозволивши користувачам додавати до своїх постів GIF, слайдери зі смайликами та опитування.

IGTVновий сервіс для перегляду вертикальних відео

IGTV

Зображення: The Verge

Паралельно із новиною про успіхи з ростом аудиторії, соціальна мережа оголосила про запуск нового додатка — IGTV. Коли користувач заходитиме у цей сервіс, вертикальні відео від людей, за якими він стежить, почнуть одразу програватись.

Кевін Сістром каже, що додаток розроблений, щоб полегшити перегляд відео на смартфонах. Він підкреслив, що більшість додатків для відео потребують від юзерів попереднього перегляду каталогу. Натомість IGTV буде більше схожий на традиційне телебачення, коли користувачу потрібно просто відкрити додаток.

З іншого боку, таке «пасивне споглядання» може зробити IGTV потужним майданчиком для розміщення реклами.

Раніше MediaSapiens публікував інструкцію, як подивитись свою активність в Instagram.

comments powered by Disqus