Інформація про зникнення музики із «ВКонтакте» виявилася фейком

Інформація про зникнення музики із «ВКонтакте» виявилася фейком

13:02,
28 Квітня 2015
2040

Інформація про зникнення музики із «ВКонтакте» виявилася фейком

13:02,
28 Квітня 2015
2040
Інформація про зникнення музики із «ВКонтакте» виявилася фейком
Інформація про зникнення музики із «ВКонтакте» виявилася фейком
Автори:
Минулого тижня низка російських та українських медіа повідомляли, нібито з 1 травня із соцмережі «ВКонтате» зникне музичний контент через посилення піратського законодавства. Проте ця новина виявилася фейковою.

Про це пише tjournal.ru.  

TJ звернулася до соціальної мережі за коментарем і дізналася, що розтиражована у медіа інформація - неправдива.

«На минулому тижні серед користувачів і у пресі стали поширюватися новини, що після 1 травня музика із “ВКонтакте” зникне чи доступ до неї стане платним. Ця інформація не повністю не відповідає дійсності – музичний розділ на сайті залишиться і продовжить роботу у попередньому режимі», - заявив прес-секретар «ВКонтакте» Георгій Лобушкін.

Першим про зникнення музики з ВК написав сайт телеканалу «Дождь». Попри те, що медіа швидко спростувало цю інформацію, вона почала поширюватися і навіть опинилася на головній сторінці розділу «Интернет» російського сервісу «Яндекс.Новости».

Поширювали новину про зникнення музики із ВК і українські медіа.

Як пише TJ, частина сайтів стверджувала, що «ВКонтакте» тимчасово припинить роботу з 1 травня, поки не видалить із серверів увесь піратський контент. Інші писали, що соцмережа «досягла домовленостей» із Роскомнаглядом, тому продовжить роботу у звичайному режимі.

Ці «домовленості» прес-секретар «ВКонтакте» називає домислами і коментувати відмовляється.

З 1 травня у Росії набирає чинності нова редакція «анти піратського закону», що поширюватиметься, окрім фільмів, на музику, книги та програмне забезпечення. Правовласники зможуть досягти повного блокування сайтів, піратство яких викривали неодноразово.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
lifehacker.ru
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду