Інформація про зникнення музики із «ВКонтакте» виявилася фейком

lifehacker.ru

Про це пише tjournal.ru.  

TJ звернулася до соціальної мережі за коментарем і дізналася, що розтиражована у медіа інформація - неправдива.

«На минулому тижні серед користувачів і у пресі стали поширюватися новини, що після 1 травня музика із “ВКонтакте” зникне чи доступ до неї стане платним. Ця інформація не повністю не відповідає дійсності – музичний розділ на сайті залишиться і продовжить роботу у попередньому режимі», - заявив прес-секретар «ВКонтакте» Георгій Лобушкін.

Першим про зникнення музики з ВК написав сайт телеканалу «Дождь». Попри те, що медіа швидко спростувало цю інформацію, вона почала поширюватися і навіть опинилася на головній сторінці розділу «Интернет» російського сервісу «Яндекс.Новости».

Поширювали новину про зникнення музики із ВК і українські медіа.

Як пише TJ, частина сайтів стверджувала, що «ВКонтакте» тимчасово припинить роботу з 1 травня, поки не видалить із серверів увесь піратський контент. Інші писали, що соцмережа «досягла домовленостей» із Роскомнаглядом, тому продовжить роботу у звичайному режимі.

Ці «домовленості» прес-секретар «ВКонтакте» називає домислами і коментувати відмовляється.

З 1 травня у Росії набирає чинності нова редакція «анти піратського закону», що поширюватиметься, окрім фільмів, на музику, книги та програмне забезпечення. Правовласники зможуть досягти повного блокування сайтів, піратство яких викривали неодноразово.

comments powered by Disqus