Google може замінити текстові паролі на звуки

Google може замінити текстові паролі на звуки

00:00,
17 Лютого 2014
1292

Google може замінити текстові паролі на звуки

00:00,
17 Лютого 2014
1292
Google може замінити текстові паролі на звуки
Google може замінити текстові паролі на звуки
Компанія Google купила ізраїльський стартап SlickLogin, якому належить додаток, що дозволяє авторизуватися на сайті за допомогою звуків. Про це пише digit.ru.

Стартап SlickLogin, куплений компанією Google, розробляє систему авторизації для інтернет-сайтів на базі високочастотного звука, який можна розпізнати за допомогою смартфона.

Очікується, що для ідентифікації користувачів інтернет-сервіси генеруватимуть унікальний високочастотний звук, який транслюватиметься через динамік комп’ютера. Він не роз пізнаватиметься людиною, але може бути зафіксований мікрофоном будь-якого мобільного пристрою. Спеціальний додаток на планшеті чи смартфоні оброблятиме цей звук і посилатиме сигнал знову на той самий сайт, підтверджуючи особу користувача.

Розробники очікують, що такий спосіб може використовуватися як додатковий за умови двокрокової авторизації або ж як основний.

За допомогою цього методу можна уникнути клавіатурного введення логіна і пароля при вході на інтернет-сервіс. Щоб перевірити пошту чи зайти у соціальні мережі, потрібно буде запустити додаток SlickLoginі прикласти смартфон до компютеріа.

Вперше про таку розробку стало відомо у вересні 2013 року, коли вона успішно пройшла закрите тестування на форумі Disrupt SF 2013. На сьогодні цей мобільний додаток вважається єдиним, який може впоратися з дворівневою аутентифікацією.

Інформацію про те, за скільки Google купив стартап SlickLogin, не розголошують.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
dashburst.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду