Google довелось вибачатися перед рекламодавцями за розміщення їх оголошень в екстремістських відео

Pinterest

Він пообіцяв, що компанія посилить контроль за розміщенням реклами і за перевіркою відео, які завантажуються на платформу. «Я хотів би вибачитися перед нашими партнерами і рекламодавцями, які могли постраждати через появу їх реклами біля спірного контенту», - цитує заяву BBC.

Серед рекламодавців, ролики яких з'являлися поруч з екстремістськими відео, були L'Oréal, Nissan, Disney. Як пояснює газета The Times, користувачі YouTube отримують по 7,60 долара за 1000 переглядів реклами на своїх відео. Таким чином, рекламодавці (в тому числі державні) спонсорували екстремістів. Зараз співпрацю з Google в області розміщення реклами заморозили уряд Великобританії, банк HSBC, «Бі-бі-сі», The Guardian, «Макдоналдс», Marks & Spencer та інші організації.

Раніше компанія Google заблокувала 200 ресурсів на одному зі своїх рекламних сервісів AdSense, що частково було зумовлене поширенням фейкових новин цими медіа.

Також згідно з дослідженням Olapic, покупці в 7 разів більше схильні довіряти фото в соцмережах, на яких зображені «реальні люди», ніж традиційній рекламі.

comments powered by Disqus