Гендиректорка YouTube вибачилася перед ЛГБТ-спільнотою, але образливе відео видаляти не будуть

Очільниця YouTube С’юзен Войжицькі вибачилася перед ЛГБТ-спільнотою, але платформа не видалятиме відео Стівена Краудера, якого раніше звинуватили у гомофобії.

Про це гендиректорка YouTube повідомила під час профільної конференції CodeCon у штаті Аризона, відповідаючи на запитання журналістки.

Стівена Краудера критикували за використання гомофобних і расових висловлювань у своїх відеороликах проти журналіста Vox Карлоса Маза, який минулого тижня заявив про переслідування.

Пані Войжицькі Вожицький сказала, що особисто їй «дуже шкода ЛГБТ-спільноту».

Тим не менш, вона додала, що компанія не буде відмовлятися від свого рішення не вживати заходів щодо змісту відео Краудера.

«Просто з точки зору політики нам потрібно бути послідовними. Тому що якщо б ми прибрали цей зміст, то було б так багато іншого змісту, що нам потрібно прибрати ще», — додала вона.

Раніше YouTube заборонив Краудеру монетизувати свій канал і заблокував для нього можливість заробляти гроші з реклами. Журналіст Карлос Маза, якого образив Краудер, сказав, що цього недостатньо.

Висловлювання генеральної директорки YouTube журналістові також не буде сподобалися, про що він заявив у своєму Твітер-акаунті.

Нагадаємо, раніше ми писали, що YouTube продовжує рекомендувати відео з дітьми, незважаючи на скандал із педофілією.

comments powered by Disqus