Facebook зняв попереднє блокування зі статті журналіста про затриманого на Донбасі ГРУшника

Павло Канигін, RFE/RL

Про це йдеться у дописі Канигіна на Facebook.

«Facebook заблокував усі пости, які містять посилання на мій матеріал про батьків Александрова і наші відеообміни. При спробі заново запостити на стіну відповідь така: «небезпечне посилання». Не розумію поки, що сталося. Хтось закидав Facebook скаргами? Я їм написав, але поки ніякого відгуку», - зауважив журналіст.

Черти что.Фейсбук заблокировал все посты, содержащие ссылку на мой материал о родителях Александрова и наши видео обмен...

Posted by Павел Каныгин on 10 вересня 2015 р.

Утім пізніше Канигін написав, що блокування зняли, і подякував друзям за допомогу.

«АПД. Блокування зняли. Дякую, друзі, що допомогли! Ваші повідомлення до центру скарг Facebook подіяли», - додав він. 

Журналіст «Новой газеты» Павло Канигін вирушив до кіровського села Ріжки, щоб поспілкуватися з батьками затриманого на Донбасі спецпризначенця Росії Олександра Александрова. Батьки ГРУшника жалілися, що «великі дядьки» розтоптали життя сина.

Нагадуємо, що Павло Канигін був затриманий на території Донецької області, де його незаконно позбавили волі, побили та відправили до Росії. Також представники так званої «ДНР» змусили журналіста пройти медогляд і неправдиво звинуватили у вживанні наркотиків. Пізніше результати медичних досліджень в Москві це спростували.Головна військова прокуратура України закінчила досудове розслідування проти російських ГРУшників Євгена Єрофеєва і Олександра Александрова.

Як писав MediaSapiens, в Угорщині прокуратура повідомила про порушення кримінальної справи проти телеоператорки угоського каналу N1TV Петри Ласло, що навмисне підставила підніжку біженцю-батькові з дитиною на руках, через що вони впали і могли травмуватися, та давала копняка біженцям-підліткам.

comments powered by Disqus