Соцмережа Facebook запустила нову стрічку новин «Цікаве»

Скріншот:, techcrunch.com
Про це пише  TechCrunch.
 
Першими новий розділ «Стрічка "Цікаве"» («Explore») побачили деякі користувачі в США.

В Facebook заявляли, що наразі тільки тестують нову функцію. Проте 18 жовтня представники компанії  підтвердили запуск.

«Ми починаємо впроваджувати додаткову стрічку популярних статей, відео та фотографій, яка автоматично підлаштовується під кожну людину в залежності від того, який контент їй цікавий», - повідомили в Facebook.

У компанії також зазначили, що оновлення виникло через зацікавлення в подібній функції у користувачів. 

Раніше «Стрічка "Цікаве"» була доступна тільки на мобільних пристроях у головній навігації. Відтепер така кнопка з'явилася також для користувачів стаціональних комп'ютерів та ноутбуків. Знайти її можна внизу лівої панелі навігації, де є також кнопки «Події», «Фан-клуби», «Групи», «Списки друзів» тощо.

У новій стрічці з'являтимуться дописи від сторінок та людей, на які користувач ще не підписаний, але які можуть бути йому цікаві. Дописи підбираються на основі аналізу раніше вподобаних користувачем. У новій стрічці публікуватимуться зокрема й публікації від Facebook-сторінок ЗМІ. Таким чином Facebook хоче запропонувати користувачам більше цікавого контенту поза вже наявними підписками.

Наразі «Стрічка "Цікаве"» не містить рекламних публікацій.

Нагадаємо, зараз соціальна мережа Facebook тестує метод авторизації користувача для входу до його акаунту шляхом технології розпізнавання обличчя.

comments powered by Disqus