Facebook виявила нову кампанію з втручання у вибори 2018 року в США

ZIG

Всього компанія виявила 32 таких акаунти, пише The New York Times з посиланням на власні джерела. Сама компанія про це повідомила в своєму офіційному блозі. Деякі техніки, які використовували видалені нещодавно аканути, були дуже схожі на ті, які використовувало «Агентство інтернет-досліджень», відоме також як «фабрика тролів». Хоча напряму нову кампанію з впливу Facebook не пов’язує з Росією, але вважають цю версію можливою.

У Facebook зазначили, що цього разу творці акаунтів постаралися краще замаскувати походження фейкових профілів, ніж під час кампанії 2016 року. Менеджмент компанії заявив, що співпрацює з Федеральним бюро розслідувань та іншими спецслужбами аби викривати можливі кампанії з впливу.

В минулому році соцмережу широко критикували за те, що вона вчасно не виявила та не зупинила втручання Росії у президентські вибори 2016 року. Керівництво Facebook довгий час зволікало із визнанням масштабності проблеми та не розголошувало інформацію, пов'язану з внутрішнім розслідуванням.

З тих пір Facebook та її директор Марк Цукерберг перебувають під пильною увагою американських регуляторів, в тому числі й через звинувачення у зловживанні особистими даними користувачів, поширенні фейкових новин та політичній упередженості.  Минулого тижня компанія втратила більше $ 120 мільярдів ринкової вартості, оскільки, за прогнозами, вона буде витрачати більше грошей на модерацію і безпеку. 

comments powered by Disqus