Facebook тестує систему повного шифрування даних для месенджера

Facebook

На даний момент функція доступна для обмеженої кількості користувачів і стане доступна всім користувачам додатка до кінця літа, повідомляється в блозі компанії.

Як заявляють представники компанії, включення функції повного шифрування для певної кількості бесід дозволить користувачам обмінюватися в месенджері «чутливою інформацією», включаючи стан здоров'я і фінансові питання.

Увімкнення функції повного шифрування опціонально. Це викликано тим, що розробники прагнуть до того, щоб месенджер використовувався на безлічі пристроїв, в той час як у діалозі з включеною функцією повного шифрування користувач може брати участь лише з одного девайса. 

Раніше повідомлялося про те, що Facebook планує створити соціальну віртуальну реальність. Суть проекту, запущеного Facebook, полягає в інтеграції віртуальної реальності в інтернет-простір, у тому числі в соціальні мережі.

Створений відділ буде займатися вивченням того, наскільки люди зможуть обмінюватися даними і взаємодіяти в умовах віртуальної реальності. Фахівці відділу будуть працювати спільно з Oculus та іншими підрозділами Facebook, що дозволить забезпечити впровадження нової технології на всіх платформах.

comments powered by Disqus