Facebook тестує сервіс путівника по містах City Guides

TechCrunch

У сервісі користувачам пропонується список рекомендованих до відвідування місць в різних країнах по всьому світу, пише TechCrunch. Зараз функція доступна тільки частини користувачів.

В City Guides можна проглянути ті міста, в яких бували люди зі списку друзів, а також список місць і заходів, які рекомендується відвідати в конкретній країні. 

При виборі окремого міста можна побачити, хто в ньому був зі списку друзів, а натиснувши на ім'я людини - дізнатися, які місця вона відвідувала. Інформацію про це Facebook збирає на основі публікацій користувачів та зазначених ними місць. Також в City Guides є окремий розділ «Куди ходять місцеві жителі», в якому соцмережа збирає відгуки місцевих жителів міст про популярні місця.

Для кожного міста в сервісі є окрема афіша подій та список популярних місць. Інформацію із них користувачі зможуть зберігати собі у «Вибране». Facebook поки що тестує сервіс і не повідомляє конкретні терміни повноцінного запуску City Guides.

Нагадаємо, минулої осені компанія Google випустила мобільний додаток для планування подорожей Google Trips. Додаток допомагає планувати поїздки, використовуючи дані Google Maps та інших користувачів. Для зручності Google Trips може працювати без підключення до інтернету, але потрібно заздалегідь зберегти запланований маршрут поїздки. 

comments powered by Disqus