Facebook тестує кнопку дизлайку

TechCrunch

Про це пише TechCrunch

Невелика група користувачів зараз перевіряє функціонал і необхідність Facebook у кнопці з великим пальцем вниз, про що Марка Цукерберга давно просили багато людей по всьому світу.

Однак соцмережа традиційно виступала проти такого нововведення, оскільки розглядала цю опцію як надто негативну реакцію. Та все ж в Facebook вирішили перевірити, як це спрацює – принаймі в Messenger`і.

Користувачі сервісу повідомлень зможуть додавати емодзі в діалоги. Для цього під текстом з’являється спеціальна іконка, що пропонує вже традиційний для соцмережі набір з шести реакцій, до якого додається дизлайк.

«Ми завжди шукаємо шляхи зробити Messenger більш захопливим та цікавим, – кажуть в Facebook. – Це невелика перевірка того, чи можемо ми дати людям можливість ще краще ділитись своїми емоціями в переписці». В соцмережі вважають, що підключення емодзі, яке означає незгоду, допоможе покращити і пришвидшити спілкування хоча би в діалогах.

Нагадаємо, що в листопаді 2015 Оксфордський словник традиційно назвав слово року: уперше в історії ним стала піктограма-смайлик. 

comments powered by Disqus