Facebook подала до суду на двох українських хакерів. Вони підозрюються у викраданні даних 60 000 користувачів

Громадське телебачення

Розширення дозволяли слідкувати за списками друзів користувачів та даними профілів учасників вікторин, пише The Daily Beast. За допомогою розважальних онлайн-вікторин з назвами «Supertest», «FQuiz», «Megatest» та «Pechenka» пану Горбачову та пану Случевському нібито вдалося вкрасти дані 60 000 користувачів соціальної мережі Facebook.

У відповідь компанія подала до суду на київських підприємців за порушення каліфорнійського та федерального закону про шахрайство та порушення умов використання Facebook.

«Ця схема була розрахована на російськомовних користувачів. Діяльність зловмисників завдала компанії збитків на понад 75 тис. доларів, які ми витратили для боротьби з цією схемою», — говорять в компанії.

Чоловіків підозрюють у використанні псевдонімів «Олена Стельмах», «Аманда Піт» та «Ігор Коломієць». Їхня схема працювала з 2016 по 2018 рік, аж поки Facebook не заблокувала діяльність хакерів. The Daily Beast пов’язує чоловіків з компанією Web Sun Group, але поки що фірма не дала коментарів ЗМІ.

Нагадаємо, нещодавно засновник та генеральний директор компанії Facebook Марк Цукерберг заявив, що готовий звернути політику соціальної мережі у бік більшої конфіденційності та захисту даних.

comments powered by Disqus