Facebook оновив правила спільноти щодо сексуальних домагань. Користувачі стурбовані

facebook.com

У правилах спільноти Facebook зазначається, що компанія «не терпить вміст, який заохочує та координує сексуальні зустрічі між дорослими або сприяє їм». Правила перекладені українською.

Окрім відвертих домагань і порнографічного контенту, в соціальній мережі також заборонено:

  • неявні непристойні заяви, як-от «сподіваюся добре провести час сьогодні вночі»;
  • лексика сексуального характеру;
  • сексуальні натяки, як-от згадки про сексуальні ролі, позиції та фетиші;
  • вміст (намальований вручну, цифровий або реальне мистецтво), що зображує відверту сексуальну активність чи осіб у непристойних позах.

Як пише The Verge, користувачі стурбовані, що тепер за допомогою соціальної мережі вони не зможуть домовитися, приміром, про побачення (хоча для цього є окремий сервіс Facebook Dating). Інші хвилюються, що нові правила стануть перешкодою до спілкування секс-меншин у тематичних групах.

Утім компанія запевняє: контент прибиратимуть лише після скарг самих користувачів. Якщо ви переписуєтеся з довіреною особою, каже прес-секретар Facebook, то навряд вона буде скаржитися на ваші дописи. Утім він додає, що видаляти можуть як публічні дописи, так і пости в закритих групах чи у месенджері.

За його словами, фраза «Я гей» не буде розглядатися як порушення. Проте «Я натурал і шукаю дівчину, яка мене оближе. Телефонуйте» — це порушення.

Нагадаємо, раніше «Детектор медіа» писав, що алгоритми Facebook блокували навіть класичні картини, на яких зображено оголені тіла. Під блокуванням опинився і ролик відеохудожника Ріно Стефано Тальяфьерро «Краса»,  фото Ніка Ута «Жах війни», фото знаменитої статуї Русалоньки в Копенгагені. 

comments powered by Disqus