Facebook надсилатиме поштові листівки замовникам політичної реклами

На листівках буде вказаний код, за допомогою якого замовник реклами буде підтверджувати свою особистість та місце перебування, пише Reuters.  

Згідно з американським законодавством, іноземцям заборонено надавати місцевим або федеральним виборчим кампаніям в США гроші або цінності. Як пояснила директорка Facebook з глобальної політики Кеті Харбат (Katie Harbath), якщо користувач купує політичну рекламу, в якій згадується той чи інший кандидать на держпосаду, він отримає від Facebook листівку з кодом. «Користувач має використати її для того, аби підтвердити, що він з США», - розповіла директорка.

Точну дату запуску нововведення Кеті Харбат не назвала, але уточнила, що це відбудеться до початку виборів у Конгрес США (листопад 2018 року). На її думку, такий метод перевірки не вирішить усіх проблем із розміщенням реклами, але дороможе запобігти втручанню в політику, як це сталося в 2016 році під час президентських виборів.

Нещодавно американський комедійний актор Джим Керрі (Jim Carrey) вирішив позбутися акцій Facebook та видалити свою сторінку на знак протесту проти того, що через цю соціальну мережу Росія втручалася в вибори президента США в 2016 році.

comments powered by Disqus