Facebook ввів функцію блокування фонового відстеження місцезнаходження на Android

Facebook Newsroom

Оновлення набуло сили через кілька днів після публікації CNBC, де автори звинуватили службу безпеки Facebook у слідкуванні за місцезнаходженням користувачів, які публікували погрози на адресу соціальної мережі.

“Сьогодні ми впроваджуємо нове фонове керування розташуванням на Facebook для користувачів Android. Це потрібно, щоб користувачі самі могли обрати, чи вони хочуть, аби ми збирали інформацію про їхнє місцезнаходження у фоновому режимі роботи соціальної мережі. Наприклад, коли користувачі використовують функцію "Друзі поблизу", вони надають дозвіл Facebook на доступ до свого місцезнаходження. Навіть якщо вони не використовують Facebook прямо у цей момент і він працює фоново”, — пише технічний директор соціальної мережі Пол Макдональд (Paul McDonald) у Facebook Newsroom.

Поки що свіже оновлення не добралося до України, але розробники обіцяють найближчим часом  зробити його доступним для всіх користувачів Facebook. Налаштування фонового відстеження геолокації будуть доступні у розділі “Налаштування та Конфіденційність”.

Що ж до користувачів iOS, то компанія Apple раніше вже надала своїм клієнтами можливість блокувати намагання Facebook відстежити місцезнаходження у фоновому режимі, тому оновлення не потрібне.

Нагадаємо, що нещодавно Facebook також додала можливість видаляти свої повідомлення для отримувача впродовж 10 хвилин після надсилання.

 

comments powered by Disqus