Facebook боротиметься з провокаційними заголовками

thenextweb.com

Про це пише BBC.

До змін Facebook підштовхнули численні скарги: користувачі були незадоволені тим, що заголовки статей вводять в оману або не містять ключової інформації.

Мова іде про такі заголовки, як «Вона подивилась під подушку і побачила це … Я був шокований».

Компанія виділяє два види «клікбейт» заголовків (від слів Click (натиснути) та Bait (приманка).

Це заголовки, які не дають можливості заздалегідь зрозуміти зміст матеріалів («Ви не повірите, хто спіткнувся на червоній доріжці») та заголовки, які перебільшують вагу статті («Чи правда, що яблука шкідливі для вас?»).

Створений після аналізу десятків тисяч подібних матеріалів алгоритм працює за аналогією зі спам-фільтрами в електронній пошті.

Він може виявляти фрази, які часто зустрічаються у клікбейт-заголовках і визначати сторінки, які регулярно публікують подібні замітки. 

Публікації сторінок та сайтів, які погано зарекомендували себе у соцмережі, будуть рідше з’являтися у стрічках користувачів. 

Нагадуємо, нещодавно компанія Facebook відкрила інженерну лабораторію з розробки експериментальних продуктів. За словами керівника Facebook Марка Цукерберга, у новій лабораторії буде проводитися розробка іноваційних продуктів — від шоломів віртуальної реальності Oculus до літаків на сонячних батареях.  

comments powered by Disqus