Дзеркальне озеро, яке в Інстаграмі приймали за справжнє, виявилося фотоефектом

Дзеркальне озеро, яке в Інстаграмі приймали за справжнє, виявилося фотоефектом

11:36,
11 Липня 2019
4142

Дзеркальне озеро, яке в Інстаграмі приймали за справжнє, виявилося фотоефектом

11:36,
11 Липня 2019
4142
Дзеркальне озеро, яке в Інстаграмі приймали за справжнє, виявилося фотоефектом
Дзеркальне озеро, яке в Інстаграмі приймали за справжнє, виявилося фотоефектом
Автори:
Тисячі користувачів соцмережі роблять фото біля знаменитого храму на Балі, але додають до нього ефект, який часом дезінформує туристів.

Храм Пура Лемпуянг (Pura Lempuyang Luhur), відомий як ворота Небес, є однією з головних туристичних пам'яток на Балі в Індонезії. Також це місце — популярне для фото туристів, у тому числі інстаграм-блогерів.

Нещодавно туристи вкотре заявили, що мальовничого озера, яке було на багатьох фото у Інстаграмі, фактично не існує. Озеро — це всього лише фотоефект. Про це повідомляє INSIDER.

Ілюзію наявності «дзеркального» озера біля цього храму можна створити, якщо сидіти під парасолькою і тримати дзеркало під смартфоном, яким роблять світлину. Врешті фото фінальне виглядає так, ніби під двома масивними кам'яними монолітами храму є красиве озеро, що віддзеркалює і древній храм, і небо.

Туристи стоять в черзі годинами, щоб зробити знімок, популярний в Інстаграмі. А тим часом ті, хто ніколи не був у цьому місці, думають, що там і справді є озеро.

Достатньо пошукати фото в Інстаграмі за хештегом #GatesofHeaven, і ви знайдете понад 15 000 світлин, багато з яких дуже схожі: на них людина стоїть між двома масивними кам'яними монолітами та віддзеркалюються у чистому озері. Крім того, аналогічні світлини поширюють і відомі Інстаграм-блогери, які мають авторитет серед своїх підписників, пише видання.

Про це заявила, зокрема, редакторка журналу Fortune Magazine Поліна Маринова, що мешкає в Нью-Йорку та вирішила відвідати Балі.

Вона розповіла виданню INSIDER, що шукала перед поїздкою на Балі фото цього храму і була впевнена, що він виглядає саме так. Коли вона приїхала на Балі й побачила, що озера насправді немає, для неї це було шокуючим відкриттям.

Маринова сказала, що, коли запитала свого гіда про історію храму, він сказав, що майже ніхто з туристівне не хоче знати про храм: «Вони просто хочуть фото перед ним».

Фото: А так храм виглядає без знаменитого фотоефекту

«Це дійсно розчаровує, адже Храм Лемпуянг є одним з найстаріших і найбільш високо оцінених храмів Балі», — сказала вона, а пізніше поділилася у своєму Твіттері невтішним досвідом: «Мої надії та мрії були зруйновані, коли я дізнався, що "вода" біля Воріт Небес— це просто шматок скла під iPhone».  Вона додала: це доказ того, що інфлюенсери Інстаграму «зруйнували все».

Водночас Маринова також сказала, що вражена винахідливістю людей, які придумали робити такі фото.

Нагадаємо, раніше в Інстаграмі з’явився захист користувачів від булінгу.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
INSIDER
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду