Донька президента Киргизстану зникла із соцмереж після скандального фото

Síntesis TV

14 квітня вона виклала на своїй сторінці у Facebook фотографію, де вона годує грудьми новонародженого сина, пише BBC.

«Я буду абсолютно спокійно діставати свої груди де завгодно, коли моя дитина голодна, чи то у торговому центрі, салоні машини або на лавці у громадському парку. Я буду прикладом для інших матерів, яких загнали в незручні рамки патріархального суспільства», - написала вона під фотографією.

Пост Шагієвої поширили центральноазіатські й російські ЗМІ. Частина користувачів критикувала дочку президента за «нескромність».

Сама жінка неодноразово згадувала у своїх постах, що стикається з агресивними коментарями інших користувачів, які звинувачують її в тому, що вона веде себе негідно для свого статусу - дочки президента мусульманської країни.

У вівторок стало відомо, що акаунти Шагієвої у Facebook та Instagram видалені. Офіційних заяв, які б пояснювали причини видалення акаунтів, вона не робила.

Алія Шагієва - молодша дочка президента Киргизстану Алмазбека Атамбаєва. Вона художник-графік і вчилася в Санкт-Петербурзькому художньому училищі імені Рехіра, а також в Академії мистецтв Киргизстану.

Жінка писала, що навмисно використовує прізвище матері, а не батька.

Нагадуємо, на початку квітня американська організація Freedom House оприлюднила доповідь про стан демократії в колишніх посткомуністичних країнах. На пострадянському просторі лише Україна, Молдова, Грузія та Вірменія не належать до країн із усталеними авторитарними режимами. Киргизстан через політику президента Алмазбека Атамбаєва дослідники зарахували до числа авторитарних країн, хоча ще рік тому він був в одному списку з Україною.  Українську демократію за 2016 рік оцінили на 4,61 (де 7 – найгірший прогрес у демократичності), Киргизстан отримав показник у 6 балів.

comments powered by Disqus