Автор відео з «побиттям» CNN вибачився за створення ролику

Washington Examiner

Про це повідомляє CNN.

Творцем ролику, який ретвінув Дональд Трамп, виявився користувач онлайн-порталу Reddit HanAssholeSolo. У своєму вибаченні, опублікованому у соціальній мережі, він написав:

«Цей мем був створений як сатира, і  не ставив за мету закликати до насильства стосовно CNN або будь-якої іншої новинної організації».

За словами автора відео, він і уявити не міг, що хтось відредагує ролик, що був у форматі GIF, додасть до нього звук, а потім цей матеріал опиниться на сторінці президента США у Twitter .

Після вибачення на Reddit, користувач видалився з веб-платформи.  Він також сконтактував з CNN, підтвердив своє авторство, і попросив не публікувати його ім’я з міркувань особистої безпеки і тому, що це «стане ганьбою для нього та його сім'ї».

Після скандалу журналісти дослідили інші пости користувача HanAssholeSolo і дійшли до висновку, що деякі з них були образливими та расистськими.  

CNN вирішила виконати прохання HanAssholeSolo і не повідомляти його імені, адже він  вибачився,  і довів, що йому справді соромно за свої дії, видаливши усі пости, які містили образливий контент. Користувач також пообіцяв не публікувати подібного у майбутньому.

Нагадаємо,  2 липняпрезидент США Дональд Трамп опублікуваву своєму Twitter відео, на якому він буцімто б’є телеканал CNN. Дії очільника Америки розкритикували експерти з медіаетики. Келлі Макбрайд (Kelly McBride), віце-президент школи журналістики Інституту Пойнтера назвала його вчинок «антиамериканським», пише The Guardian. А Брюс Браун (Bruce Brown), виконавчий директор Комітету з питань свободи преси зазначив, що це виходить за рамки дозволеного будь-якого держслужбовця.  Американська соціальна мережа Twitter не знайшла жодних порушень у відео, що опублікував президент США

comments powered by Disqus