Американець створив додаток, що об’єднує в собі фото та відео із трьох соцмереж

Нині він подорожує в старому Volkswagen із рекламою свого стартапу, намагаючись зацікавити потенційних користувачів та інвесторів, пише techcrunch.com.

Hashtack – це додаток, який збирає фото та відео із соціальних мереж Facebook, Instagram та Twitter в одному медіумі. Користувачі можуть «лайкати», коментувати, масштабувати зображення, а також перемощувати їх.  

Hashtack робить користування соціальними мережами більш зручним. Приміром, в Instagram не можна без згоди автора публікувати скріншот його повідомлення. Натомість Hashtack дозволяє користувачам забирати собі фото, які їм подобаються (завантажуючи при цьому інформацію про ім’я автора та іншу додаткову інформацію). На запозиченому зображенні водночас з’являється маркування, яке позначає, що пост неоригінальний.

Додаток також дозволяє створювати окремі потоки хештегів. Якщо, наприклад, створити потік #WorldCup, то можна побачити будь-яке фото чи відео з використанням цього хештегу.

За словами Джеремі Грінфілда, нині він намагається вивести свій проект на ринок. Він вважає, що цей додаток буде корисним не лише для пересічного користувача, але й для працівників сфери SMM, контент-менеджерів, бізнесменів та ін.

Hashtack зараз відкриває перший етап пошуку фінансування. Донині проект спонсорував особисто Джеремі Грінфілд. Спершу продукт мав назву Divyy, однак у березні відбувся його ребрединг. Наразі Hashtack доступний лише для iOS, однак очікується також вихід Android-версії.

comments powered by Disqus