Активність користувачів Facebook в 2016 році скоротилася - дослідження

Dado Ruvic, Mirror

Згідно зі звітом, в 2016 році активність користувачів соцмережі скоротилася. Вони публікували менше постів і демонстрували меншу залученість у взаємодію, ніж роком раніше. Так, у 2016 році залученість щодо постів скоротилася на 15,4%. Кількість «лайків» під постами зменшилася на 7,87%. Коментарів під дописами стало на 37,47% менше, а поширень - на 27,8% менше.

У минулому році користувачі також розміщували менше оригінального контенту - кількість постів з розрахунку на одну людину скоротилася на 29,49%.

«Хоча 2016 рік показав гірші результати в порівнянні з 2015, на кінець звітного періоду було зафіксовано підйом показників залученості на 26,06%. Цілком можливо, що в 2017 році ми будемо спостерігати більш високу активність з боку користувачів», - вважають дослідники Mavrck. Також вони відзначили, що рекламодавцям краще використовувати згенерований користувачами контент зі згадкою бренду, оскільки він ефективніший з точки зору залучення аудиторії.  

Під час дослідження було проаналізовано 25 мільйонів постів у Facebook, написані від першої особи користувачами, в яких від 500 до 5000 друзів у соцмережі.

Як писав MediaSapiens, Instagram минулого року показав себе як найефективнішу платформу для залучення аудиторії. Згідно з опитуванням медіаплатформи Bloglovin,  60% респондентів назвали Instagram найефективнішою мережею для охоплення нової аудиторії та взаємодії із нею. Соцмережу Facebook (якій належить Instagram) схвально оцінили лише 18%.  

comments powered by Disqus