Акаунт популярного Instagram-яйця створив працівник британського рекламного агентства

The New York Times пише, що популярний Instagram-акаунт створив 29-річний працівник британського рекламного агентства The&Partnership Кріс Годфрі (Chris Godfrey). Йому допомагали у веденні облікового запису двоє друзів.

«Ми обрали яйце, тому що в нього немає статі, раси чи релігії. Яйце — це яйце. Воно універсальне», — коментує пан Годфрі.

Нещодавно в цьому обліковому записі з’явилася фотографія яйця, яке нагадувало м’яч для американського футболу. Під зображенням було написано: «Очікуванню кінець. Усе стане відритим у неділю на грі SuperBowl. Дивіться це тільки на Hulu».

Під час гри показали соціальну рекламу, де яйце закликало поговорити з кимось, якщо ви відчуваєте тиск соціальних мереж. Воно пропонувало звертатися до громадської організації Психологічне здоров’я Америки  (Mental Health America).

«Люди полюбили це яйце. І Євген (таке ім’я дали яйцю. — ДМ) прагне продовжувати поширення позитивних меседжів», — розповідає Аліса Хан-Вілан (Alissa Khan-Whelan), подруга, яка допомагали з акаунтом Крісу Годфрі.

Пан Годфрі заперечує, що вони платили лідерам думок за їхню підтримку акаунту. Він підозрює, що значну частину аудиторії складають школярі, тому що найбільше взаємодій було у години, коли закінчувалися заняття у навчальних закладах. Утім маркетолог Ішан Гоель з Массачусетса розповідав, що брав активну участь у просуванні цього акаунту. Він закликав підтримати яйце знайомих зірок.

Разом з тим, Кріс Годфрі відмовився розповідати про переговори з компаніями щодо платної реклами в акаунті. Хоча вони вже співпрацюють зі стрімінговим сервісом Hulu.

Раніше макретологи казали, що бренду достатньо вилупитися з цього яйця, щоб вже коштувати 10 млн. доларів.

 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram

Let’s set a world record together and get the most liked post on Instagram. Beating the current world record held by Kylie Jenner (18 million)! We got this ???? #LikeTheEgg #EggSoldiers #EggGang

Допис, поширений EGG GANG ???? (@world_record_egg) 4 Січ 2019 р. о 9:05 PST

Нагадаємо, світлина яйця в Instagram побила світовий рекорд соціальної мережі за кількістю вподобань — 50 млн. Попередньою рекордсменкою була американська модель Кайлі Дженнер (Kylie Jenner) з фотографією новонародженої дитини.

comments powered by Disqus