10 років зусиль: Facebook зареєструвалась у Китаї

10 років зусиль: Facebook зареєструвалась у Китаї

16:36,
25 Липня 2018
5903

10 років зусиль: Facebook зареєструвалась у Китаї

16:36,
25 Липня 2018
5903
10 років зусиль: Facebook зареєструвалась у Китаї
10 років зусиль: Facebook зареєструвалась у Китаї
Автори:
Соціальна мережа Facebook зареєструвала дочірню компанію в місті Ханчжоу.

Про це пише The New York Times із посиланням на заяву китайського уряду. До реєстрації у Китаї Facebook йшов довгих десять років.

У дочірнє підприємство вкладуть $30 млн інвестицій. Технологічний гігант заявив, що хоче використовувати компанію для співпраці з китайськими розробниками.

Але для того, щоб випустити додаток у Китаї, Facebook, ймовірно, потребуватиме окремої ліцензії від регуляторів. Щоб піти далі і розгорнути тут свою соціальну мережу або службу обміну повідомленнями, потрібні нові переговори щодо збереження даних і безпеки. У Китаї зараз відсутні усі сервіси від Facebook — соцмережа Instagram та месенджер WhatsApp.

«Ми зацікавлені в створенні інноваційного центру в провінції Чжецзян для підтримки китайських розробників, інноваторів та нових компаній, — заявила прес-секретар Facebook Деббі Фрост. — Ми вже зробили це в кількох частинах світу: Франції, Бразилії, Індії, Кореї. Наші зусилля будуть зосереджені на навчанні та семінарах, які допоможуть цим розробникам та підприємцям інноваційно розвиватися».

Компанії доведеться співпрацювати з владою?

Правляча комуністична партія Китаю вважає, що всі соціальні мережі, які не контролюються, можуть дестабілізувати ситуацію в країні. Серія складних інтернет-фільтрів блокує доступ жителів країни до таких сайтів.

Щоб працювати у цій країні деякі американські компанії — наприклад, LinkedIn — добровільно цензурували свою продукцію. Якщо Facebook почав виводити свої продукти у Китаї, ймовірно, виникнуть питання щодо цензурування контенту або обміну даними з Пекіном. Останнє може стати складним питанням для соціальної мережі, поки уряд Сполучених Штатів стежить за тим, як вона обробляє дані користувачів.

Виконавчий директор Facebook Марк Цукерберг заявив минулого тижня, що вони шукатимуть рішення, яке відповідатиме принципам компанії, а також китайським законам. «Інакше нічого не відбудеться. Поки що ми не знайшли такого перетину», — сказав він.

Китай — головний рекламодавець Facebook в Азії

До Facebook про свої успіхи у Китаї розповідав також Google. За минулий рік пошуковий гігант створив тут дослідницьку лабораторію штучного інтелекту та запустив кілька сервісів.

Попри те, що Facebook не мав у Китаї сервісів і офісу, компанії та уряд цієї країни стали одним із найбільших рекламодавців соцмережі. Реклама у Facebook тут настільки затребувана, що країна стала її найбільшим джерелом доходу в Азії.

Юридичним представником нової дочірньої компанії Facebook стане Іві Чжан (Ivy Zhang).

Нагадаємо, раніше MediaSapiens писав про те, як Facebook буде боротися з фейками. Їх поміщатимуть у карантин та зменшуватимуть охоплення.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
thevpn.guru
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду