Журнал Newsweek виставили на продаж

Джерела Variety відзначають, що продати видання планується за символічну ціну, із прийняттям на себе всіх фінансових зобов’язань. Представники IAC/Interactive Corporation відмовилися коментувати цю інформацію. Однак у квітневому інтерв’ю Bloomberg TV Баррі Діллер (Barry Diller) з IAC назвав придбання Newsweek помилкою. При цьому Діллер відзначив талант журналістів, які працюють над виданням.

IAC/Interactive Corporation отримала контрольний пакет акцій Newsweek у 2010 році в рамках угоди з інвестором Сідні Харманом (Sidney Harman), який раніше придбав журнал у The Washington Post, заплативши за нього $1 з прийняттям усіх боргових забов’язань. У листопаді 2010-го було проведено реструктуризацію Newsweek, видання об’єднали із сайтом The Daily Beast.

Наприкінці 2012 року було оголошено, що американський Newsweek відмовляється від друкованої версії, і повністю переходить в онлайн. Після 80 років «друку» Newsweek стане повністю цифровим виданням, констатувала у своїй колонці редактор журналу Тіна Браун (Tina Brown). Цифровий Newsweek стане глобальним виданням для розумної та мобільної аудиторії, яка хоче дізнаватися про світові події у складному контексті, пояснювала Браун.

За даними Variety, відмова від друкованої версії призвела до різкого зменшення кількості передплатників журналу. Якщо у четвертому кварталі 2012 року, коли  ще виходила друкована версія Newsweek, у видання було 1,5 млн передплатників, то вже у першому кварталі 2013-го їх залишилося лише 470 тис. Зменшилася і аудиторія сайту Newsweek: 1,9 млн унікальних відвідувачів у квітні 2013 року – проти 2,9 млн у січні.

comments powered by Disqus