З офіційного сайту президента прибрали всі згадки про Порошенка

З офіційного сайту президента України зникли всі новини, звернення, фотогалереї, робочі зустрічі, у яких згадується колишній президент Порошенко. Про це повідомляє Еспресо.TV.

За інформацією видання, з офіційного президентського інтернет-представництва president.gov.ua зникли всі новини, звернення, фотогалереї, робочі зустрічі в яких згадується екс-президент Порошенко.

«Майже всі розділи (окрім Документів) спорожніли», — пишуть у новині.

«Детектор Медіа» перевірив, чи можна зараз на сайті глави держави знайти згадки про екс-президента Петра Порошенка.

Якщо ввести в пошукове поле Новини прізвище «Порошенко”, то сайт видасть дві новини, які були опубліковані вже після вступу на посаду Зеленського. В одній новині Порошенко там згадується як один із гостей церемонії інавгурації, а в іншій згадується тільки «Блок Петра Порошенка» в рамках зустрічі «Президента України Володимира Зеленського з керівництвом Верховної Ради та парламентських фракцій».

На сайті у розділі «Новини» запрононували ввести ширший діапазон дат, але і це нічого не дало. Видно, що публікації прибрали.

Залишилися тільки розпорядження та укази у розділі «Документи», але у розділі «Відео», «Фотогалереї», «Інформація» та «Анонси» будь-яка інформація про екс-президента відсутня.

Нагадаємо, фото втечі Порошенка від натовпу виявилося фейком.

comments powered by Disqus